| Marry1227 a întrebat:

Cum sa faci sex fara prezervativ dar sa nu o lasi gravida? ce trebuie facut

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Anticonceptionale administrate corect.Sau metoda calendarului. Daca fata are habar de asa ceva nu vor fi probleme.Cu calendarul pot fi probleme doar daca nu va puteti abtine si o faceti in perioada fertila.Va veni un bebe.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Contraceptivele dau rezultate bune, dar si efecte negative in timp.
Asa ca, ori fara sexlaughing ori fereala nene ferealahee hee
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Anticonceptionale,dar numai la sfatul si indicatiile ginecologului ei dupa un consult preababil.SI da efecte adverse in timp.
Asa ca daca nu vrei sa devii tatic asa de tanar tot prezervativul ramane.
De BTS-uri ai auzit?

| Alcyon a răspuns:

Sa-i spui sa ia anticonceptionale. Asa e cel mai sigur. Metoda coitului intrerupt, la unii merge... la altii nu prea...

| Ammizzu a răspuns:

Oral si anal

| Fernando9Torres a răspuns (pentru Ammizzu):

Anal nu ii recomandat, deoarece o sa doara straight face, doar daca ii place durerea tongue

| benga94 a răspuns:

Poti face sex neprotejat, cind simnti ca iti dai drumu bagi prezervativul si continuii partida e cel mai ok asa!

| AdiTorrent7 a răspuns:

Insoara-te mai intai cu ea, iubeste-o, impaca-te cu statutu de tata. Alternativa e dramatica pentru ea dar si penteu tine.

| nolfet a răspuns:

O pui pe ea sa manance foi de dafin de 2 ori pe zi si esti ok. ar mai trebui, de fapt, sa nu bei multe lichide inainte de sex, daca nu ai baut nimic nici nu iti dai drumul.

| Rafael_Craciun_1994 a răspuns:

Anticonceptionalehappy