| CostelaDragan a întrebat:

Cum sa fie bărbatul ideal?

17 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frumos, bogat deștept și sa nu permită femei sa plătească

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte destept, tanar, foarte inalt si foarte bogat happy

| MagureanuOlecoOvidiu a răspuns (pentru Violleta2022):

Foarte inalt? 3-4 metri, este suficient?winking

| Violleta2022 a răspuns (pentru MagureanuOlecoOvidiu):

Barbatul eu are 1.95m (deci este considerat foarte inalt, comparat cu restul populatiei).

| MagureanuOlecoOvidiu a răspuns (pentru Violleta2022):

Acum am inteles!

| J0B0MAT a răspuns:

Foarte frumos, foarte bogat, foarte deștept și foarte ascultător de mine, să facă tot ce îi spun.

| sammie a răspuns:

Sa nu insele ca obositul.

| Yasmin875 a răspuns:

Ca Cassie că nu mai e halatul lui pe Vivien Vance.

| Paul754880338 a răspuns:

Sănătos, demn, independent, protectiv, cu simțul umorului. Mai simplu, care sa nu uite sau sa își amintească și sa își revizuiască permanent definiția masculinității care nu înseamnă deloc "beat, încordat, încruntat și arogant ".

| IonGheorghe1976 a răspuns:

Prietene, trebuie sa te supui unor reguli importante. Trebuie sa ii dai atentie, dar nu prea multa ca apoi se enerveaza, trebuie sa vorbesti cu ea, dar nu prea mult ca se enerveaza, trebuie sa platesti toate iesirile, dar nu mereu ca apoi va spune ca o consideri saraca, trebuie sa o ajuti cu tot ce iti cere, dar nu mereu pentru ca va spune ca o crezi incapabila, trebuie sa o lasi sa fie independenta, dar nu mereu pentru ca apoi va spune ca o ignori. Sper ca te-am ajutat! Daca te consoleaza...si eu am trecut si trec prin aceeasi problema cu nevasta mea.

| SuperSamantha a răspuns:

Bogat si prost de pica sa-l pot juca pe degete.

| Paul754880338 a răspuns (pentru SuperSamantha):

Imi vine în minte o zicala..." cine se aseamana se..." nu mai știu exact apoi, se înmulțește parca.

| Alexandraabc20 a răspuns:

Pentru fiecare dintre noi, bărbatul ideal arata diferit. Unele vor sa fie foarte bogat, altele vor sa aiba 20cm, altele vor sa fie frumos sa se afișeze cu el obsesiv, altele vor sa fie iubite, depinde doar de tine

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alexandraabc20):

Dar tu ce spui? Cum arata pentru tine bărbatul ideal?thinking

| Alexandraabc20 a răspuns (pentru Hyperion7):

1.85, statul social decent, banii nu ma interesează și cm 17-19 laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Alexandraabc20):

Interesantbatting eyelashes

| mensis000 a răspuns:

Barbatul ideal pentru mine este in primul rand extrem de onest, cu un simt al umorului dezvoltat, controlat, stapan pe sine, asumat, open-minded, extrem de comunicativ (consider ca prin comunicare deschisa se poate rezolva orice) si respectuos fata de orice persoana in general.
Ar trebui sa fie cel mai bun prieten, sa simti nevoia sa ii spui prima data lui ceva, nu prietenelor sau familiei.
De la un barbat as mai dori sa fie barbat si nu baiat, sa nu se sperie de momentele sensibile in care trebuie sa vina cu o incurajare si sa fie responsabil de viata sa, adica sa nu caute o femeie care sa aiba grija de el. Ar trebui sa fie ingrijit, este un must si trebuie sa recunosc ca devine mult mai atractiv un barbat care stie cum sa se imbrace. Trebuie sa iubeasca femeia de langa el si sa fie hotarat daca vrea sa fie in acea relatie.
Daca este si o persoana open-minded cu care poți discuta, celelalte se pot rezolva.