| BlackAngel23 a întrebat:

Cum sa'i demonstrez cal iubesc mai mult ca ori ce? nu vreau vorbe vreau fapte...doar ca nu prea stiu si sper sa-mi dai niste idei voi

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sa-i fi alaturi cand are nevoie, in primul rand. Sa fii atenta la cerintele lui si sa incerci sa nu le treci cu vederea. Sa incerci sa il faci sa se simta centrul universului tau, prin adaptarea permanenta la firea lui. Iar, cel mai la indemana tandretea, respectul, o privire plina de iubire si o strangere de mana cu toata dragostea. Nu trebuie sa le faci pe toate odata, ci doar din cand in cand, pentru a le imbina si pentru a mentine relatia mereu proaspata. Nu cred ca ii va trebui mult si isi va da seama singur.

6 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Fa-i labarolling on the floor

| FericituIndragostit a răspuns:

Rawzy Nu e un bou, voi nu intelegeti ca noi barbati ne dovedim intimitatea in pat.Pana nu faceti dragoste tot prieteni ramaneti (orece ati spune contrar, stiti ca asta e adevaruwinking ). Asta nu inseamna ca tb sa sari pe el si sa va fu...Fa ce simti u in adancul inimi, iubestel cum vrei u si cum simti nu cum spun alti,

| Elena_9049 a răspuns:

Nu-i demostra daca i-l iubesti cu adevarat si nu vrei sa-l pierzi, in momentul cand ii vei demostra asta i-l vei plictisi din nefericire.barbatul trebuie sa se simta dorit mereu si atunci cand se vede invins se lasa batut

| Coryyyyy a răspuns:

Ba, boule (razwy)! nu invata fata la rele

| AzizRO a răspuns:

Pai eu as zice sa faceti dragoste... asta te-ar ajuta mult in relatia ta

| AzizRO a răspuns:

Am spus dragoste nu sex e o mare diferenta fato