| ZuZzaBhayCretinule a întrebat:

Hey, TPU. am si eu o intrebare mai ciudata asa. In special pentru fete. As vrea niste raspunsuri. Cum poti sa ii demonstrez prietenului meu, ca il iubesc, prin fapte, nu vorbe
! Niste sugestii? Funda ^_^

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Cred ca ar trebui ca intrebarea sa fie adresata in special baietilor.Un baiat te-ar putea ajuta mai mult in legatura cu ce le place baietilor.
Dupa parerea mea, ca sa ii arati ca il iubesti trebuie sa nu il cocolosesti cu vorbe dulci gen "te iubesc, iubii, scumpi", in fine ai inteles ideea.Cand ii spui ceva trebuie sa ii spui din suflet, sa crezi ceea ce spui si atunci si el o sa te creada.
Nu trebuie sa fii vesnic geloasa.Asta nu-i arata decat ca nu ai incredere in el.
Fii langa el atunci cand are nevoie de tine, asculta-l dar in acelasi timp fii vesela nu posomorata.Pe langa iubitul tau, el trebuie sa fie si cel mai bun prieten al tau.
Cred ca un alt mod de a-i arata ca il iubesti este si acela de ai darui cate ceva din cand in cand.Nu ma refer la cadouri scumpe ci la ceva mic, chiar facut de tine care sa ii arate ca tii la el si ca ai muncit cu drag la acel cadou.Si nu.nu trebuie sa fie o ocazie speciala, chiar si maine ii poti face un cadou prin care sa iti arati afectiunea.
Fii dragastoasa cu el chiar daca esti putin suparata sau obosita, la urma urmei nu trebuie sa te razbuni pe el pentru problemele tale.
Fii spontana, uimeste-l!

2 răspunsuri:
| CamiiBăă a răspuns:

Il pupi mai des(pe obraz), cand e trist iti pui mana pe umarul lui si stai mai aproape de el...Cam atat ar fi thinking

| ZuZzaBhayCretinule explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy