| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU! Vreau sa-i fac o surpriza iubite mele. ceva foarte specal. im putet da niste sugestii? o iubesc foarte mult s vreau sa-i demonstrez asta prin fapte nu prin vorbe. mersi mult!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Fa-i sex oral.

| h3r a răspuns:

Cadourile reprezintă un gest frumos, însă nu și faptul că prin cadouri îi demonstrezi c-o iubești, nu uita asta!
Totuși, începi de la flori și ajungi la accesorii, bijuterii!

| Copiliţă a răspuns:

- Trandafirii sunt flori ce reprezinta iuirea si pasiunea, mai ales cei rosii, poti merge cu asa ceva la ea :3.Iar apoi cum spune si Diabla poti sa-i cumperi accesorii, cercei, lanturi, daca consideri ca merita! :3