| anonim_4396 a întrebat:

SAll tepu! Vreau sa-i fac o surpriza iubite mele. ceva foarte specal. im putet da niste sugestii? o iubesc foarte mult s vreau sa-i demonstrez asta prin fapte nu prin vorbe. mersi mult!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani aveti?

| Demonull a răspuns:

Da i foc.si tu cu ea odata

| DorinM a răspuns:

Depinde de varsta, depinde la ce te gandesti.
Daca te gandesti la surprize materiale, gen lantisoare, inele, blugi, rochite...tb sa vizitezi magazinele de specialitate, daca doresti surprize in dormitor poti sa te uiti pe site-uri de profil ca sa te inspiri, gen: http://totul-despre-sex.com
Da-ne mai multe detalii

| specter74878746476 a răspuns:

TPU* ma scuza-ti

| specter74878746476 a răspuns:

TPU*

| specter74878746476 a răspuns:

Eu 16 s ea 14