| Alexis_2403 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si nu stiu daca sa ii spun sau nu(eu sunt putin timida)! Va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede=ma ca timiditatea nu te ajuta, te trage in jos, o sa ti para rau ca esti timida, da tot ce poti din tine renunta la frica. eu am pierdut ce am mai scump din cauza timiditatii si acum beau si plang ca idiotu nu am fost in stare sa ii zic ce simt, ma credeam important si nu am vrut sai arat sentimentele mele, acum e prea tarziu

Bafta colega si zi tot ce simti iubeste si traieste fiecare clipawinking

| AtAkUs a răspuns:

1.pai asteapta cateva zile sa vezi daca macar te baga in seama.
2. daca esti foarte timida fa o chestie clasica pune-i biletele in banca(asta daca sunteti colegi)
3.invingeti frica si zii lui in fata ca il iubesti
4.fa tot posibilul sa i ei id de mass sau facebook-ul
5.nu te lasa batuta!
6. daca ai multa rabdare lasa-l pe el sa faca primul pas (sa vina la tine si sa iti vorbeasca)
daca una dintre variante crezi ca te ajuta plz fundita

| Dor1n4Killer a răspuns:

Spune-i nai nimic de pierdutwinking

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Dor1n4Killer):

Piciulică te potrivești cu Alexis.
Poate te ia de amant.
Fii pe fază!

| ANONIM22222222333 a răspuns:

Aceeasi treaba o am si eu numai k eu sunt baiat laughing
iti dau un sfat... invita-l in oras la un suc si spune-i k ai ceva foarte important de spus
sau la scoala cand prinzi o faza cand sunteti singuri incearca sa ii spui atunci