| Diana1305 a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca vreau sa fiu cu el?
adica ne-am spus ce simtim unul pentru altul dar nu a intrebat nici unul dintre noi daca sa fim impreuna dau Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci tu i-ai zis ca il placi si el ca te place, nu? Pai treaba grea a fost facuta. Acum mai ramane doar sa ii zici ceva de genul "stii, asa cum ti-am spus eu te plac si tu ai spus acelasi lucru asa ca nu vad de ce nu am fi impreuna. Ce zici?". Ma rog, adaptezi tu, dar cam asta ar trebui sa fie in principiu.
P.S. Eu am gasit fete care cica ma placeau, dar nu doreau o relatie. Poate baiatul tau nu e asa.
Succes.

5 răspunsuri:
| Karbox a răspuns:

Invita-l la tine acasa cand sunteti singuri si fa-i propuneri indecente, astfel incat sa ajungeti la o partida incinsa de sex. Apoi, nimic nu va mai putea sa va desparta, mai ales un copilas.

Cautati pe internet pozitii.

| Diana1305 explică (pentru Karbox):

Am doar 14 ani big grin laughing))

| Diana1305 explică (pentru Karbox):

Am doar 14 ani

| neutrino a răspuns:

Inca nu-i spune, deja i-ai spus prea multe. Asteapta sa-ti spuna el.