| StefyTha a întrebat:

Cum sa-i spun uui baiat ca il plac?
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine, nu-i spune! Vorbeste cu el, si intreaba-l daca vrea sa iesiti. Daca te place, sigur va accepta. Astfel veti fi doar voi doi. Ofera-i semne ca il placi, zambeste-i. si daca ai ocazia poti chiar sa-l iei de mana big grin vezi cum reactioneaza.

Sper ca te-am putut ajuta!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"Hai sa-ti arat cum se agata o fata" "cum" "pai nu asa, hai sa mergem la o praji si iti arat"
Si dupa praji "stai, da' nu mi-ai aratat" "ba ti-am aratat prostutule, numai nu ai fost tu atent, iti mai arat cand mergem data viitoare la praji".

| Zenithf a răspuns:

Numai sa nu te ingrasi pana isi da si el seama... hmm straight face

| FucktheSystem a răspuns:

„Hei, băiatul, te plac!"

| OnuOnulică a răspuns:

Buna.
Vorbesti cu el ii spui ca il placi dar ai grija sa nu ii spui asa in sec ca il placi cel mai frumos si romantic te uiti in ochi lui cand ii spui.
Ii spui ce insemna el pentru tine si ca te-ai indragostit de el.
Incerca sa ai tupeu si sa nu fi timida macar in alea 10-20 de minute cand vorbesti cu el.

| HueyFreeman a răspuns:

Cu gura, el nu-ti poate citi gandurile, asa cum au impresia unele persoane cum ca poate.