| dydyyyy a întrebat:

Cum sa il fac sa ii para rau si sa regrete cum s-a comportat?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tratându-l cu indiferență, asta doare cel mai tare.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| StaceyG a răspuns:

Fii indiferenta

| AndaAndore a răspuns:

Trateaza`l cu indiferentawinking
Si lasa`l in pace. Nu`i arata ca inca te doare.
O sa vezi ca o sa isi vada greseala, si o sa fie prea tarziu.
Tu vezi`ti de viata ta si nu mai pune l suflet toti prostii care nu stiu sa pretuiasca ce le este datwinking

| dydyyyy explică:

Asta inseamna ca e un prost pentru ca eu am dat totul si i-am vrut numai binele

| Aly_7975 a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta! Oamenii astia nu merita atentia, prietenia si dragostea noastra.

| liljhon a răspuns:

Dar un om ajunge in stituatia asta. depinde de ce ai ofera cel de langa el daca u ai oferit tot si ai fost corecta e un prost dar daca nu o meriti fara suparare

| Charmed a răspuns:

Ignorandu`l