| Vladutelu a întrebat:

Cum sa o fac pe fosta sa-i para rau ca m-a lasat pentru altul? Vreau sa-i para foarte rau si sa regrete foarte mult ca m-a lasat! Deocamdata folosesc doar indiferenta, dar vreau ceva mai mult de atat! Multumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fi serios, fetelor nu le pasa cand se despart de cineva, cauta pe altul si gata

| Freya1 a răspuns:

Cred ca esti indiferent si ei nu ii pasa si acum vrei sa ii areti ca esti indiferent sa remarce asta asa-i? Hai las-o cu altul si gasesti si tu alta nu merita

| munteanuionvictor a răspuns:

E de ajuns să fii indiferent.

| SpKH a răspuns:

Cred ca ai putea incepe prin a fi cu adevarat indiferent si a-ti vedea de viata ta. Chestia asta nu e ok. Ar trebui sa te concentrezi mai mult pe viata ta, pe cat esti tu de bun. Posibil ca atunci sa simta chesti asta. Bine, poate o simte si acum. N-ai de unde sa stii. Cel mai important e insa sa nu te mai intereseze.