| RupHerT a întrebat:

Cum sa imi sarut french? chiar nu pot...

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.divahair.ro/......e_sa_faci!
O zi buna:)

| Aditzu a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=DTTBWLzQbY0 si cu mult practice devii din ce in ce mai bun :).

In timpul unui sarut normal fa o mica pauza (lasand buzele voastre sa fie apropiate) iar apoi deschide putin gura si pur si simplu scoate limba cat sa-i atingi mai intai buzele iar apoi inaintezi pana ajungi sa simti limba ei.
De acolo va jucati cum vreti :)

Nu te speria daca iese ciudat prima oara sau nu este confortabil pentru unul din voi (mai ales ea). Nimeni nu face ceva perfect din prima.

BfTA!

| Doub a răspuns:

Sa te saruti pe tine te?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa-ti saruti french?