| daniela_5429 a întrebat:

Cum sa innebunesc de cap un baiat?laughingcuriozitate... funa mare!

Răspuns Câştigător
| Tudor_4078 a răspuns:

Ciudata oarecum intrebarea, dar acum nu stiu in ce fel ai vrea sa il inebunesti, ia incearca sa vb cu el subiecte cu teme sexuale, dar incearca sa il faci ca se excite un pic, povestestei cum ai vrea sa faci sex sau cerei sa-ti povesteasca el, dar dupa un timp can observi ca a inceput sa se excite pune-i mana pe p... sa vezi ce fata face, poti continua si mai departe cu propuneri sau ceva de genu sata pe noi de distruge...bafta,

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pe mine m-ai innebunit deja: din 4 cuvinte scrise, unul e gresit. Macar ai un nick reusit, sau cel putin a doua parte din el.

| ✿puffa✿ a răspuns:

Simplulaughing. intreaba-l tot felul de detalii daca iti powe ceva il intrebi tu: si? unde? de ce? cum asa? serios? a da? nu te cred! mai zici odata? cine? oare? orice ar zice il vei inebuni cu intrebarile.
tehnica 2: holbeaza-te la el 5 min fara sa zici nimic.mereu merge
tehnica 3: orice iti zice tu raspundei cu.asa si?
La mine merge.laughingrolling on the floor

| amc a răspuns:

Fai un striptiz.sigur o sa inebuneascalaughing)

| edisonn a răspuns:

Pui mana unde bate inimalaughing

| Amyo6 a răspuns:

Uff.baietii.raised eyebrowspai. poti sate imbraci chic.smugca sa dai o impresie buna.smugsau poti sa il intrebi tot felul de chestii.despre el.hobby`uri.cati ani are. daca ii place muzica.house de ex. Fundita?puppy dog eyesbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu farmece ca functioneaza...cred

| valim a răspuns:

Ce-a mai inebunitoare chestie e cand sta cu pumnu in obraz si se uita peste umar la tine.; D

| daniela_5429 explică:

Funda*

| Codreanu1 a răspuns:

Zi ca e de vina cu ceva ce nu a facut!