| mydarkestdays a întrebat:

Cum sa innebunesc un baiat? big grin funda

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Hmm. imnraca-te provocator big grin.

| alafaranume a răspuns:

Fa-i un oral!

| ItachiUchiha a răspuns:

Fal sa rada, fii atenta cu el, spune-i dulcegari. Funda.

| Ahead a răspuns:

Inveti seductie bine si il seduci si faci fel si fel de trucuri si jocuri cu el practic te joci cu mintea lui poti incepe de aici www.despreseductie.ro

| DraGutZUul a răspuns:

Daca vrei sa INNEBUNESTI un baiat trebuie in primul rand sa fi cuminte(nu prea e adevarat ca beietilor le plac fetele dure), desteapta dar sa fi cat de cat frumoasa. Daca baiatul te iubeste cu adevarat il innebunestiwinking(asa ma innebuneste pe mine o fatalaughing )

| Anonymus5 a răspuns:

Depidne daca vrei sa si intretii relatii intime cu el

| Vpmr96 a răspuns:

Spune-i ca dintre toti prietenii lui el face cel mai bine dragoste! rolling on the floor sigur va innebuni!

| Kaiteline78 a răspuns:

Depinde de baiat si de zodia lui...fii vesela si zambeste-i mereuwinking