| bleakk a întrebat:

Cum sa ma comport cu iubita mea? Vreau sa fiu cat mai normal,sa nu arat disperare,sa fiu stapan pe mine.
Sincer,nu imi place sa fiu genul disperat,chiar daca sunt un tip glumet stiu sa o fac sa rada, dar vrea sa ies din normalul acela.
De ex cand ma intalnesc pentru prima data in ziua aceea cu ea? Ce sa fac? Sa nu o sarut asa din prima d parca nu ne-am vazut de 2 decenii. Vreau sfaturi pareri

Răspuns Câştigător
| AnaEvelynna97 a răspuns:

Buna. Fetele iubesc acest tip de "disperare". Ca fata, ador sa vad afectiune din partea partenerului. Nu o sa pari disperat daca o saruti cand va intalniti, din contra, asa este normal. In caz contrar o sa intre la banuieli. Arata-i ca o iubesti cum sti tu mai bine, nu te feri de acest lucru. Mai bine te-ai feri de gelozia in exces, dar nu ajunge la nepasare. De exemplu dupa ce va vedeti, sa nu o cauti 2, 3 ore ar fi ok. Bafta :*

5 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Nu încerca să nu pari disperat, e o mare greșeală. Lasă că-i bine cum e, că nu îi dai nimic de bănuit.

| bleakk explică (pentru Blamely):

Adica? nu am inteles ultima parte... Daca voi fi "disperat" ii dau de banuit ceva? Sau te referi, ca daca voi fi "disperat" nu ii dau nimic de banuit.Insa eu sunt mai diferit, pot iubi o persoana si fara aceea disperare, depinde si cum intelege lucrurile, unora la place sa nu le stai mereu in cap, dar nici ele sa nu isi fac de cap

Răspuns utilizator avertizat
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Dar nu te supara, de cate ori te intalnesti pe zi? Iti zic eu, de-i dai totul sau esti prea atent cu ea, se va plictisi repede de tine. Cateodata fi si tu mai barbat, si nu fa tot ce vrea. Ignor-o. Si ea va incerca sa reintre in gratii fiind mai iubitoare. E ca pisicile... dupa ce le tragi o bataie de pedeapsa, o vreme sunt suparate, dar dupa ce le trece se gudura pe langa tine!

| bleakk explică (pentru Lucian_Magnus_1980):

Asta vr sa zic, sunt tot felul de gandiri si metode, unele iubesc sa mori in curu lor.