| Annaa_5032 a întrebat:

Cum sa-mi fac prietenul sa ma doreasca din ce in ce mai mult?

4 răspunsuri:
| Doa'Do a răspuns:

Complicat cu chestiile astea, zau de nu. Cum il faci sa te doreasca din ce in ce mai mult? Oferindu-i ce vrea, putin cate putin si'n acelasi timp, DELOC. Mi se pare mult prea greu sa-ti explic, dar ai grija la ce vrea el happy

| C_9293 a răspuns:

batting eyelashes
Pai poti prin raspunsuri cu dublu sens de exemplu te intreaba daca iesi si maine...iar atunci spui"POATE" cu un zambet dulce, dulce, dulce!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde de prietenul tau si de gusturile sale.
Ideea este sa ai grija pana unde vrei sa ajungi sa te doreasca si daca tu cunosti conotatia acestul aparent simplu cuvant.
Daca da...atunci poti folosi orice mijloace.

| Andrada23 a răspuns:

Excita-l