| ExtremeAleqZ a întrebat:

Cum sa-mi impresionez prietena? Adica eu incerc multe lucruri... Dar nici una nu merge. Funda

Răspuns Câştigător
| Maya_deci_1993 a răspuns:

Pai depinde in ce sens vrei s-o impresionezi. De exemplu daca este in sensu ala romantic. invit-o in oras... si scoateo intru'n parc cu lac. ia 3 trandafiri roz. lasa-mi mesaj in ce sens vrei s-o impresionezi si iti voi spune mai multe.

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai daca ai incercat de toate si nu ai reusit sa o impresionezi iti recomand sa o parasesti asa o vei impresiona cel mai mult!

| Metamorphose a răspuns:

Eu nu cred că trebuie să o impresionezi. Adică din moment ce e prietena ta...nu mai trebuie să o impresionezi, nu? Dar noh. Poti incerca cu niste cadouri drăgute..mesaje trimise când se asteaptă mai putin... ăă. găsesti tu ceva. Succes!

| TearsOfBlood a răspuns:

Du-o la cumparaturi si plateste turolling on the floor.

| Lia09 a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Cel mai bun mod! laughing Dar daca nu are cum sa plateasca tot saracu`?