| XatomisX a întrebat:

Cum sa o fac sa se intoarca la mine? sa incerc sa o impresionez cu ceva sesibil? gen sa ma prefac bolnav grav sau ceva de genul? sunt in stare sa joc si un rol doar ca sa o am inapoi..credeti ca ar merge?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ce te face sa crezi ca nu ar mai exista si o alta fiinta cel putin la fel cu fosta. Urmeaza-ti destinul, nu incerca sa-l modifici sau sa te opui, din moment ce asa iti este scris. Capul sus, pentru a-ti scruta ce iti rezerva viitorul.

| Doub a răspuns:

Spune-i că ai rabie, sigur o să meargă.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca nu iti ''rupi'' si ceva, degeaba! laughing

| Oana92 a răspuns:

Ar fi penibil sa faci asa ceva. Cere-i iertare si incearca sa schimbi ceva in comportamentul tau.

| raluk27 a răspuns:

Tu vrei sa fie cu tine din mila sau pentru calitatile tale?
S-au terminat fetele de pe pamant?

| Staind a răspuns:

Ar merge daca ai incerca sa traversezi pe rosu intr-o intersectie aglomerata.

| Alle0019 a răspuns:

Daca nu o mai intereseaza de tine sau de relatie, nu te mai deranja sa-ti rupi gatul aiurea.