| dana_5450 a întrebat:

Cum sa-mi indrept ColoanA cred ca am stat prea mult cocosata caci mi s-a format ca o cocoasa sus la ceafacrying ce sa fac sa ma obijnuesc sa stau dreapta? multumesc anticimat. mentionez am 17 ani

2 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Din sezand pe genunchi si pe palme, aluneci in fata mentinand coloana dreapta pana ce atingi cu pieptul podeaua.
Daca ai merge si la bazin sa inoti cate o ora pe zi ar fi excelent!
ai nevoie de ft multe exercitii si de consultatia unui kinetoterapeuhappy
bft!
wave

| Ratsa a răspuns:

Cimfoza.winking