| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Cum sa nu mai ejaculez repede? dupa ce o bag in prietena mea si sare putin pe ea cam 1minut imi dau drumu, cum sa rezist mai mult?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vei reusi sa-ti coordonezi, controlezi si sa-ti retii ejacularea pe parcursul a mai multe minute si/sau la un moment dat chiar atat timp cat vei dori tu, numai dupa ce vei avea o relatie stabila, o viata sexuala constanta, ceea ce va avea ca efect reducerea stresului si a starii de excitatie si va permite sa acumulezi suficienta experienta sexuala. Acest lucru se dobandeste pe parcursul a mai multor ani insa cu conditia ca viata sexuala sa fie permanenta, constanta si pe cat posibil cu aceeasi partenara. Sanatate! big grin

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai grabesti cu penetrarea. Sa faci preludiul mai lung.

| ywar a răspuns:

Practice makes better! Ti se potriveste. Ti-as fi raspuns mai transant, dar admini siteului spun pe urma ca sunt prea dur.

| kandaraki a răspuns:

Cu timpul, vei capata experienta si vei putea sa mentii cat mai mult contactul sexual pana a nu ejecula.
opreste-te pe cateva clipe si apoi reia penetrarea, asa vei rezista mai mult, gandeste-te la altceva pe cateva clipe si te vei dezbate, bea un pahar de vin inainte si vei fi mai relaxat

| kavasaki99 a răspuns:

In timp o sa ejaculezi normal.