| CtrlAltDelicious a întrebat:

Ma numesc Adi si am urmatoarea intrebare:
Cum pot sa ejaculez mai greu?
Vreau sa rezist cel putin 10 min in pat cu prietena.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru ca sexul sa tina mai mult timp in primul rand este nevoie de o oarecare experienta care se poate obtine doar dupa un anumit timp dar si de tehnica si cateva trucuri. In timpul penetrarii se recomanda sa se recurga la opriri/intreruperi de scurta durata pentru a schimba pozitia sau opriri cu rolul/scopul de a domoli/scadea excitatia. Doar procedand astfel vei reusi ca intr-un anumit timp sa te familiarizezi cu partenera si in acest mod excitarea sa fie mult micsorata si astfel momentul ejacularii amanat. Succes!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici, ai o gramada de explicatii, cu site-uri medicale, deci documentate medical si explicate, trebuie doar sa citesti:
https://www.google.com.au/......tps?/webhp

| weirdfirefly00 a răspuns:

Cum a zis si fratele tau ierbivor si pervers, cea mai buna solutie este sa dai o repriza de mangaiala (sau chiar 2) fix inainte sa te intalnesti cu prietena rolling on the floor. Nu uita sa te protejezi cu prezervativ, acum fara glume, mai ales daca faci ce zicem aici si faci sex neprotejat fara sa te speli bine exista risc mai mare de sarcina.

| doctorul71 a răspuns:

Deci:
1. Aduci penisul in stare de erectie
2.Il pozitionezi in cantul usii de la camera.
3. Inchizi usa peste penis.
4. Suni la salvare(112) si le spui ce ai facut.
Pana vine salvarea repeti pasii 2 si 3