| Sexuunicatu22 a întrebat:

Cum sa o conving pe iubita mea sa facem sex? Nu am făcut-o niciodată, nici eu, nici ea.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i ca prima data sa accepte sa intretineti activitatea de petting. Probabil ca la un moment dat nu va mai fi nevoie de nici un fel de.....convingere. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Dacă o iubești cu adevărat, las-o pe ea sa te dorească.

| Pool77 a răspuns:

O exciti?

| MateiT a răspuns:

Cum? prin manipulare bineinteles. Mai intai trebuie mereu sa ai intentia ascinsa de a vrea sa i-o tragi, si uneori cand iti cere afectiune prin gesturi tu fii distant si ignor-o, ca si cum ceva nu ar fi okay, iar atunci cand vezi ca e foarte nedumerita ii arati de ce esti nemultumit, si anume din cauza ca nu vrea sa te lase sa o penetrezi. Daca faci asta in mod repetat si folosindu-ti imaginatia, aratandu-i din gesturi si actiuni ca nu o iubesti daca nu faceti sex, atunci in final o poti presa destul de mult incat va ceda
Crede-ma copile ca nu vrei sa joci jocul asta, sau nici un alt joc asemanator, pentru ca ai sa devii un demon cu inima rece, care nu este capabil de iubire si ci doar vrea, in inconstienta, sa obtina lucrul pe care si-l doreste pentru a fi satisfacut
Iubeste-o si ai grija de ea. E decizia ei cand o sa faca sex prima data si nu trebuie presata. Nu contribui la sursa urei femeilor fata de barbati, schimba pattern-ul

| Denision a răspuns:

De ce vrei sa o convingi? Daca o iubesti, lasi sa vina de la sine ci nu ii popui sa se culce cu tine.

| Constantinescu_Robert_1998 a răspuns:

Simplu! Atractia.