| ExtremeAleqZ a întrebat:

Cum sa stiu daca unei fete pe care o iubesc ii place de mine, apropo am mai fost intr-o relatie cu ea si mereu vorbesc pe siteuri de socializare cu e si pe skype

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Este greu sa iti dai seama in ziua de azi.Tu ar trebui sa stii mai bine, doar ai zis ca ai mai fost cu ea. Daca ai fost prostu ei nu este de bine.

| izabelaAna a răspuns:

Intreab-o pur si simplu...happy vorbeste cu ea, eu cred ca daca nu te placea si ea nu mai statea de vorba cu tine.

| Pirja_Ilie_1985 a răspuns:

Pai dk stati in acelasi oras invit-o la un suc, si vb asa face to face cu ea si vezi ce impresie isi face despre tine asa la vedere apoi mai iesiti in oras si pana la urma urmeazati instinctele