| urbanrazordel a întrebat:

Cum sa vorbesc cu o fata pe care o plac pe mess? Adica, cum si ce sa o intreb ca sa fiu mai apropiat de ea?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O saluti vorbesti acolo cateva vorbe de inceput apoi cand vezi tu ca incepi sa-i cazi bine ii propui sa va intalniti afara asa putin cate putin ve-ti fi impreuna.

| DNSK a răspuns:

Ai rabdare! vb frumos cu ea, t interesezi de ea, fii atent la cum scrie cand ii suparata, cand ii nervoasa, cand ii bine dispusa. intreab-o mereu ce are(daca ti se pare tie k are, de aia am zis sa fii atent la cum scrie), cum i-o fo ziua, consoleaz-o daca s-a certat cu cineva, n-o judeca, da impresia de protectie. crede-ma k pica.

| Minutza96 a răspuns:

Fi dragut cu ea dar nu exagera si ceea ce e mai important e sa si tu insuti. >big grin