| SimpleGirl26 a întrebat:

Cum sarut cu limba? (fundaaaaaaa :X:X )

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Buna!
Asa eram si eu la inceput si daca ma vedeai cautam si pe site-uri ca imi era sa nu ma fac de rusine.happyDar nu e greu.Toata chestia e ca ii bagi limba in gura, ti-o baga sh ea sh "va jucati " si voi acolo cu limbutzelewinking.E, oricum mai mult e comic chestia care ti-am zis-o acum dar asa si este. Si in momentu cand va sarutati ca sa nu-ti ti mainile asa, doar pe langa corp sau ma rog ai putea sa i le pui pe mijlok, ca sh cum ai tine-o in brate, oarecum.Si o sa ii placa si ei, te asigur si sa ai ca si cum buzele umede, ca si cum tiai da cu limba un pic pe buze pentru a le avea putin umede. Sper ca te-am ajutat :* Si oricum totul vine de la sine si o sati placa ai sa vezi BAFTA. oricum nu-i-i mare lucru Plss fundita? kiss

4 răspunsuri:
| pisoias29 a răspuns:

Nu este o anumita tehnica, cand vine momentul reactionezi fara sa iti dai seama, nu este ceva ce se invata

| siminutzza a răspuns:

Intrebarea asta e stupida rau de totlaughing si amuzantalaughing)

| Olteanu2012 a răspuns:

Sa stiti ca nici eu nu stiu sa sarut cu limba si la vara cand ma intalnesc cu prietena mea mi-e frica sa nu ma fac de rusine

| mariaajutor a răspuns:

Simplu de tot...deci scoti limba si ii tragi o limba pe fata de se uda toata.asa se face...bah ce tampite intrebari:@