| marinela92 a întrebat:

cum scap de 15 cm din talie in 3 luni jum heeeelp am banchetul in mai :X dau funda si relax and tonu da rezultate ca eu am si in2 saptamanii am scap de 2 cm hellp :X

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fiecare centimentru in plus in talie e un kilogram pe care trebuie sa-l slabesti.
Cauta o dieta echilibrata, ai trei luni in fata, daca slabesti 5 kg pe luna e bine,n-o sa le mai iei inapoi.
Combina si cu sport si respecta-ti dieta, daca vrei sa slabesti.
Numai nu fa diete disperate, sa nu-ti dezechilibrezi sistemul hormonal!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat