| marinela92 a întrebat:

Heelp trebuie sa scap de 15 cm de pe talie in 3 luni si jumatate va rooog ajutati-ma pentru ca am banchetul in mai big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cum ai ajuns să ai această talie pe care nu o mai dorești?
Învață să mănânci. Elimină grăsimile, dulciurile, sarea și băuturile acidulate și multă mișcare fizică zilnică care să ardă caloriile!
Baftă.
Pa, pa.

| AstralConfessor a răspuns:

Cu miere+scortisoara scapi de grasimea de pe abdomen.
Succes!

| marinela92 explică (pentru AstralConfessor):

Si cum trebuie sa le folosesc?

| andreidraga a răspuns:

Apuca-te de sarit coarda, de alergat...

In ceea ce priveste mancarea - incearca sa nu mananci mult la o masa, ci mai putin si mai des.

| xxledy a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa alergi minim 30 minute in fiecare zi ( indiferent k e seara sau dimineata)