| Klandestin a întrebat:

Cum scapi cel mai usor de ejaculare precaoce? Ceva metode, exerciti, etc? Si daca ati incercat si voi, si chiar au avut efect? sad
Dau funda!

4 răspunsuri:
| d3utzzu a răspuns:

Din contra #Emilian65..Masturbarea in fiecare zi duce la ejaculare intarziata. Daca doar doresti sa te tina mai mult in timpul actului cu iubita, masturbeaza-te inainte, dar cu 1-2 ore altfel risti sa nu mai ai erectie puternica, sunt si niste spray-uri la farmacie pentru intarzierea ejacularii(se da 1-2 fasuri pe penis) inainte sa incepi actul sexual (efect garantat) si nu sunt nici scumpe.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-te de masturbare.

| Klandestin explică:

#Emilian65, am incercat si cu si fara, si din potriva, fara masturbare, foarte repede.
#d3utzzu, un spray anume? Mersi

| DrWhoeverIam a răspuns:

Fa multe exercitii Kegel. In caz ca nu stii ce sunt alea, cauta pe google. La inceput o sa ti se para o aberatie, dar, crede-ma nu ii! Ajuta foarte mult!