| CeSaMaFac a întrebat:

Cum se face sex? Va rog sa fiti seriosi.

Răspuns Câştigător
| bombonica22 a răspuns:

Dragostea se face cand corpul este la maturizare 17/18 ani si cand este pregatit pentru a concepe un copil / sexul este doar o aventura de o noapte si nu implica sentimente ...este bine sa ai intotdeauna prezervative la tine in caz ca esti baiat.
Organul genital al barbatului se introduce in vaginul fetei respective pana cand acesta ejaculeaza in ea. sau in prezervativ.
Sper ca te-am ajutat
Pa, pa.

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru bombonica22):

Cine spune ca fetele n-ar trebui sa aiba si ele prezervative la ele?> happy

9 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Scrie pe google filme xxx si inveti acolo cum sa faci sex. cu mana dreapta cu partenera cu gura cu ce vrei tu!

| CeSaMaFac explică (pentru Neagandalf):

Daca tu asa ai invat eu mai bine fac cum a zis crinela si bobonik425 eu nu vreau sa fac filme xxx

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Wow bombonica ce sec a sunat,nu imi spune ca asta e tot, unde e dragostea pe care o simti, tandretea, soaptele la ureche doar nu "Organul genital al barbatului se introduce in vaginul fetei respective pana cand acesta ejaculeaza in ea".ma rog tu ai facut un rezumat si cam asa e dar in primul rand cine mai face sex in ziua de azi, stiti voi sex-ul e pentru animale, dragostea pentru oamenilaughing

| bombonica22 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Doar nu vrei ..sa fac compunere. De ce nu ai raspuns tu mai bine? trebuie sa inteleaga eu asa am invatat la scoalawinking

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru bombonica22):

Ziceam si eu asa laughing

| transsa a răspuns:

Ca in filme.

| CeSaMaFac explică:

Markflow ca in filme este si exsul oras.IAC

| kokos1 a răspuns:

Parchezi vaporu langa port!