| thwrh a întrebat:

Cum se poate obtine orgasm clitoridian si unul vaginal?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin fu. tere

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Orgasmul clitoridian se obţine prin stimularea/masarea clitorisului ( prin sex oral sau masturbare ), iar orgasmul vaginal prin sex normal ( prin penetrare vaginală ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orgasmul clitoridian se obtine prin stimularea unui punct fix, este intens si de scurta durata, cel vaginal este mult mai amplu deoarece in interiorul vaginului sunt mai multe zone care reactioneaza altfel, desi nu este la fel de profund, ca cel clitoridian, orgasmul vaginal da o stare de relaxare in tot corpul. Acum depinde si de partenera

Răspuns utilizator avertizat