| aditzuu3 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce inseamna orgasm clitoridian si orgasm vaginal si cum se poate ajunge la ele.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Orgasmul clitoridian este cel obţinut prin stimularea clitorisului ( prin masturbare sau sex oral ), iar cel vaginal este cel obţinut în urma actului sexual normal ( prin penetrare vaginală ).

| Q69 a răspuns:

Tu care nu de mult te laudai ca ai facut sex o ora sa nu sti asa ceva
dar stai ca in iulie intrebai cum se saruta o fata cu limba
daca urmarim "evolutia" intrebarilor tale ...esti un "precoc" sexual