| CarmennnLove a întrebat:

Cum se poate scapa de paranteza dintre picioare? big grin ( am auzit de niste exercitii thinking dar...nu stiu ce fel de exercitii laughing )
Funda pentru cele mai folosituare si scuzati categoria >:"!

7 răspunsuri:
| Cristyn a răspuns:

Cu asta ori te nasti, ori o faci tu singura...de repart nu poti. Poarta mai mult fuste, rochii si pantaloni largi.Fiecare om are un defect... uni il au mai vizibil, alti mai putin.

| CarmennnLove explică:

Nu chiar happy
Dar ma streseaza...

| Dutzulescu a răspuns:

Imi pare rau ca te deranjeaza chestia asta, dar sincer sa-ti spun mie nu mi se pare un defect si chiar nu cred ca altereaza aspectul fizic la o fata.Asta-i doar parerea mea personala. Te salut.

| stefan_8760 a răspuns:

Sa stii ca sunt baieti care au fantezii cu astfel de fetehappy, deci le plac. parerea mea... daca acum esti mai slabuta si vei mai pune ceva kilograme pe tine nu va mai fi asa vizibil.

| valycretu a răspuns:

E paranteza mare rau?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca nu mai poti scapa niciodata d aia, Trebuie sa ai grija sa nu apara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca si eu am aceeasi problema nici mie nu-mi plac picioarele mele dar nu am ce face si sa stii ca poti rezolva in 6 luni fa gambe adica sunt nisyte exercitii pentru as-ti face muschi si at no sa se mai vada paranteza la scari pune-ti varfui si fa cu picioarele de jos in sus vreo 25 si cand incepe sa te doara muschiul at fa cum poti de tare ca doar at vei face muschi si nu uita. ca tocurile fac gambe la picioare si nu uita sa le faci in fiecare zii exercitiile pup