| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo metoda eficienta de a scapa de celulita si vergeturi? (de pe fund si picioare)
gen exercitii fizice, remedii naturiste, creme.
scuzati categoria si multumesc anticipat. dau funda happy

Răspuns Câştigător
| georgi_7403 a răspuns:

Uite o poza crema aceea roz:
http://www.naturaplant.ro/......icelulitic e foarte eficienta iti spun incearc-o si nu o sa regreti deloc

3 răspunsuri:
| Shiver a răspuns:

Exista la farmaciile naturiste o crem pe baza de ardei iute, eu o folosesc si este foarte buna, se numeste PFERDEBALSAM. La inceput v-a pisca putin iar apoi te vei obisnui.

| georgi_7403 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere crema Cellu light. e foarte buna. eu am incercat mai multe creme si nu au mers dar asta a mers foarte bine

| georgi_7403 a răspuns:

Funditza?