| deea2000_6784 a întrebat:

Help me!

imi place foarte mult de un baiat si el stie asta!

in ultima vreme la scoala afara la joaca se uita foarte insistent la mine as vrea sa stiu daca ma place sau doar e o simpla coincidenta

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Poate ca inca nu te place, incepi sa-i devii simpatica, nu te da in spectacol cand esti pe langa el, majoritatea oamenilor urasc asta. fii tu insati si cu siguranta va incepe sa simta ceva pentru tine, ceva mai mult decat prietenie.atunci cand ai ocazia uite-te insistent si dulce in ochii lui. daca te uiti si el la fel.si pana la urma lasa capul in jos.inseamna ca il cuprins emotiile laughing)
Bafta!:*

2 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

Sigur ca te place dar nu stiu daca te iubeste

Răspuns utilizator avertizat