| bee_6277 a întrebat:

Cum stiu daca un baiat ma place? Stiti am un coleg in clasa care se tot uita la mine si cand ma uit la el isi intoarce imediat privirea. Ce inseamana? POT RAPUNDE SI FETE SI BAIETI VA ROG HELPMEEEEEEEsad

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai poate te place.Eu aveam un coleg care se holba la mine in timpul orelor, iar cand intorceam privirea parca nu se intamplase nimic.Intr`o zi l`am intrebarelaughing dc se uita la mine si mi-a zis ca sunt draguta. Vorbeste cu el daca continua!

| WhatMeanLove a răspuns:

O,sa stii ca si eu am patit.E un baiat tot din clasa care se tot uita la mine si cand sa ma uit la el isi intoarce privirea.Te place sigurat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te place cu siguranta si mie mi s-a intamplat asa...