| Crystallll a întrebat:

Cum te simți cand atingi fundul si pieptul unei fete? adică ai furnicături sau cum?
Sau băieții se excita de la orice fata?

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Starea de excitatie ti-o provoaca mai multe lucruri nu doar sanii si fundul, nu anumite parti ale corpului ci si un moment anume in care va sarutati ori poate chiar si o simpla atingere pe picior.
sanii si fundul sunt importante dar nu ele iti transmit furnicaturi ci atunci cand placi pe cineva si primesti semnale pozitive de la tipa respectiva

| RAY a răspuns:

Adica simti ca penisul intra in erectie iar in creier simti ca cand tu manci ciocolata plus un mare chef de a face sex, daca e frumoasa da desigur ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat si de fetisurile pe care le are ca de exemplu unii pot excita cand iti ating picioarele si chestii de genul asta, deci totul depinde de baiat, parerea mea.

| 6Anonim9 a răspuns:

Eu ma excit numa cand imi vad crush-ul, dar daca ne-am si pipai? laughing)))

| Crystallll explică (pentru 6Anonim9):

Da dar eu nu stiu daca ma place..asta e