| irioana a întrebat:

stiti in ce zone se excita baietii daca ii atingi cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Uite o listă:

pe gât[ sărută-l]
pe mâini- mă refer de la încheietură pâna la umăr [ sărută-l]
degete, palmă [ sărută-l]
pe claviculă [ sărută-l]
penis [ atinge-l în acea zonă, nu neaparat să-i pipăi penisul]
se excită şi pe picioare smug [ la pulpă mişcă-ţi degetele smug până la genunchi şi pâna la burtă pe parte de interior a pulpei ]
pe burtă - mângâie-l jos, aproape de zona genitală
sărută-l şi la ureche pe lob şi pe ureche big grin

sper că ţi-am fost de folos! happy

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In zona intima, pe piept...depinde si de baiat

| buzeduulci a răspuns:

Ce e aşa funny? happy

| SongokuJR a răspuns:

Eu nu inteleg de ce raspund si fetele si sunt asa sigure pe ele ca acolo ne excitam straight face Eu de exemplu daca ma pwpa pe gat si da si un french sunt mai exatziat decat daca mi-ar fi pus mana ca taranca proasta direct pe penis...Asa ca ''fetili'' nu mai vorbiti aiurea si cu atata incredere in voi!tongue

Răspuns utilizator avertizat
| KurseMarkSasuke a răspuns:

Cel mai mult la baza testiculelor, mai ales ii gadila.

| maooops a răspuns:

In nici un caz daca ii atingi pe portofel!

| Justagirl1312 a răspuns (pentru maooops):

Buna astalaughing

| Fantastic7 a răspuns (pentru maooops):

rolling on the floor))))))foarte tare

| Aneel a răspuns:

La testicule! big grin

| Anacond3 a răspuns:

Difera de la baiat la baiat happy zona erogena in care ma excit eu cel mai tare este gatul tongue

| VioConstantin a răspuns:

Pe gat, cand sunt sarutat si simt aerul fierbinte expirat de partenera :d