| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad budistii sexul pentru placere?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea afla multe amanunte interesante si picante daca ai citi carti privind sexualitatea. Intelegand intelepciunea sexuala din surse diverse precum; Kama Sutra, Cantarea Cantarilor, Ishimpo sau Pozitii sexuale secrete ai constata cum sunt descrise ca intr-o calatorie fara precedent prin diferitele epoci ale sexualitatii, totul fiind descris intr-o maniera accesibila cuplurilor din vremurile noastre. Trebuie doar sa ai mintea deschisa.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Budistii vad altfel sexul. Pentru ei nu exista sex de placere.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca in budă