| PaulCos a întrebat:

Cum vi s-ar parea, ca femeie, daca un barbat v-ar propune intr-un mod decent' sa va faca sex oral?

Răspuns Câştigător
| Dolila a răspuns:

Eu nu am mai primit. pare putin ciudat. Dar dacă e cel pe care îl plac nu e problemă sau se reduce problema. Accept si invers eu lui dar dacă și el ar face.
Cineva străin. nu știu. nu am încredere.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e porc cu P mare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sigur nu s-ar parea ciudat daca cei doi ar fi impreuna. Avand in vedere ca este vorba despre un cuplu, totul este normal, sunt liber sa faca ce vor ei.

| Sophieka a răspuns:

Daca suntem adulti, avem dreptul de a face sex si dreptul la fantezii morale. Daca imi place individul si nu ma aflu intr-o relatie, as accepta!

Răspuns utilizator avertizat
| yooshi a răspuns:

Yes yes, preludiul este minunat, la fel ca si consentul, mereu sa intrebi daca e okay, daca vrea asta.

| ValentinPandur123 a răspuns:

Nu sunt femeie dar mi-ar placea