| JustStitch a întrebat:

Dragelor, fetelor Cum vi s-ar parea, daca un barbat v-ar propune intr-un mod decent' sa va faca sex oral? Acesta fiind un prieten apropiat sau chiar iubitul, fara sa va ceară înapoi si sa faca doar el pentru a va face să vă simțiți bine?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dacă nu le atragi fizic degeaba, și tu ca bărbat daca aia e urâtă nu ti se ridică, nu ai erectia, aspectul fizic este baza, selectia sexuală umană scrisă de darwin explica totul, cele mai bune gene se reproduc mai departe

| sierra1 a răspuns:

Ideea e: omul cere de unde primește!

... dacă ințelegi ce zic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă aș fi fată, mi s-ar părea că e un porc decent,

| AmandinaDragan a răspuns:

Pai daca nu are cu ce macar sa o linga.