| ClauditaSmile a întrebat:

Cum vi se pare un baiat care incearca sa va abordeze pe Facebok? Si pea cest baiat nu il cunoasteti, nu va cunoaste

6 răspunsuri:
| Hαppiηеss a răspuns:

Isi incearca si baiatul norocul, daca iese ceva bine daca nu, nu.

| EmmaShefferd a răspuns:

Depinde foarte mult de cum te abordeaza. un tip ca sa atraga atentia unei fete, trebuie sa puna intrebarea perfecta ca sa spun asa. Si sa nu fie banal :" Buna, ce faci?". plus ca stim bine ca dupa asta urmeaza exasperantele urmari: "De unde esti?" "Cati ani ai?" ETC! care cel mai adesea enerveaza, de ce? pentru ca nu ii duce capul sa iti vada datele profilului inainte. Tu ce crezi?

| ClauditaSmile explică (pentru EmmaShefferd):

Si care ar fi abordarea corecta pentru tine? Ce ar tb sa vb un baiat la inceput cu o fata pe fb?

eu zic ca e ok, baietii is incearca norocul, e site de socializa. Unii se uita altiinu se uita pe profil

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Mai facut curios, chiar daca nu folosesc asemenea porcarie, cum sar baga unu in seama cu tine pe fb, ooo am dat din ingreseala peste pozele tale, sau profilul tau? laughing auzi banal ca ce faci. fetele din ziua de azi...majoritatea se mira ca nu sunt bagate in seama

| nightwish12356798 a răspuns:

Ciudat dar adevarat

| Exedron1 a răspuns:

Depinde de persoana respectiva! Prietenul meu cel mai bun a "agatat" o fata desteapta pe facebook cu totul ca ea avea o relatie de 3 ani aceasta a pus capat relatiei respective deoarece prietenul meu fiind foarte inteligent si creativ a stiu foarte bine cum sa o abordeze, acesta s-a uitat pe profilul ei studiindul cu atentie, vazand ce ii place sa asculte, ce ii place sa faca etc. El vorbind mult despre ea, despre ceea ce ii place ei... si astfel au ajuns sa se cunoasca si sa se iubeasca. Daca ai si alte intrebari/nelamuriri, te ascult.