| denyyy_2732 a întrebat:

Prietenei mele ii place foarte mult de un baiat, si nu stiu ce sfat sa ii dau. Cum sa il abordeze avand in vedere ca nu il cunoaste?

3 răspunsuri:
| Alisstor a răspuns:

Pai asta nu e greu. In primul rand, desigur, trebuie sa ajunga sa-l cunoasca. Destul de logic. Cum? Pai motiveaz-o sa prinda curajul sa mearga la el, si (nimic formal) sa faca cunostinta. Sa-l intrebe cum il cheama, daca e din oras etc. Sa vorbeasca ei ce vorbesc si la sfarsit sa faca schimb de numere sau de id de mess. Stiu ca e simplu de zis si mai greu de facut... dar fara curaj, nu merge. Mult noroc cu chestia asta!

Răspuns utilizator avertizat
| UpInTheSmokeTour a răspuns:

Funda?