| TanyaTania334 a întrebat:

Cum vi se pare un cuplu atunci cand el si ea au aceeasi inaltime?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ok, nicio părere.

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu te deranjeaza pe tine, ca partnerul tau este de aceeasi inaltime ca tine, ori mai inalt sau mai scund, nu cred ca ar trebui sa deranjeze pe nimeni, ca nu-i nimeni implicat in relatia voastra, decat voi doi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Normal. Deloc iesit din comun. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că au aceeași înălțime.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Potrivit.

| Crackman a răspuns:

Un cuplu normal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că probabil au și aceleași calități in afara înălțimii. Înălțimea dintre parteneri e direct proporțională cu inteligenta. Adică dacă el e mai mic e mai inteligent ca ea, daca el e mai înalt în general e mai prost decât ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal ar fi ca el să fie mai înalt... măcar cu puțin. Dar când iubești, treci chiar și peste aspectul înălțimii... uneori mai greu, dar treci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideal ar fi ca el să fie mai înalt... măcar cu puțin. Totuși, când iubești, treci chiar și peste aspectul înălțimii... uneori mai greu, dar treci.

| NarcisIfrim a răspuns:

Stiu ca unele fete sau majoritatea vor mai inalt, dar e foarte ok si asa sa stii.