| mihai2576 a întrebat:

Cunosc o fata care mi-a spus ca ma >>place...:" a doua zi nu ma mai saluta si incerca sa ma faca gelos...Am intrebat-o de ce face asa si mi-a spus ca daca vorbim in fiecae zi se plictiseste. Am intrebat-o daca ma mai place si a zis ca acum iubeste pe alt baiat mai mare si nu poate sa se mai gandeasca la altii(dar nu e cu el)... Ce sa fac... cum sa ma comport cu ea? o iubesc foarete mult...~x( (din pacate...)

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Martha_5155 nu are nici'o legatura zodia sau sexul cu ceea ce a intrebat el... mihai2576 la fel am patit si eu si simteam ca il iubesc din tot sufletul si el tot asa facea azi dadea semne ca ma place maine tot la fel nici nu ne salutam,dar am trecut peste ignorand situatia mi-am cautat altceva de fc,mi-am "umplut"timpul cu alte activitati de cate ori il vedeam imi sarea in minte "nu va fi al tau niciodata",,,stiu ca e greu,dar mai bine ai face sa renunti,,, daca tipa ti'a zis si in fata ca nu se poate gandi la altii din start ai ignore deci cel mai bine e sa o uiti, astfel sentimentele se limiteaza si nu vei mai avea de suferit,,,

bafta

| mihai2576 explică (pentru micutsa19):

Dar problema e ca facem prega impreuna...x( si am mai fost odata cue a.straight face

4 răspunsuri:
| martha_5155 a răspuns:

Nu mai pierde timpul.Nu cumva e din zodia berbecului? Sau poate sagetator? Si daca nu e, e tipul de femeie care a spus sincer, se plictiseste repede.Asemenea persoane nu fac sex pentru ca simt nevoia, fac sex sa nu se plictiseasca, din plictiseala.

| mihai2576 explică (pentru martha_5155):

Wow am doar 15 ani nucred ca e vorba de asa ceva.blushing

| Pawesome a răspuns (pentru martha_5155):

Ce ai tu cu sagetatorii? laughing