| mihai2576 a întrebat:

Cunosc o fata care mi-a spus ca ma >place...:" a doua zi nu ma mai saluta si incerca sa ma faca gelos...Am intrebat-o de ce face asa si mi-a spus ca daca vorbim in fiecae zi se plictiseste.thinking Am intrebat-o daca ma mai place si a zis ca acum iubeste pe alt baiat mai mare si nu poate sa se mai gandeasca la altii(dar nu e cu el)... Ce sa fac.straight face... o iubesc foarete mult...~x( (din pacate...straight face)

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Cautati alta, e prea panarama fata aiastraight face

4 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Probabil a simtit o presiune din partea ta si s-a gandit ca o placi iar ea sa vada daca este adevarat te face gelos pentru a-si da seama cum reactionezi si tu...

| mihai2576 explică (pentru Allex7):

Si eu cum sa reactionez. adica. cum sa ma comport cu ea?thinking

| mihai2576 explică (pentru Allex7):

Pai si eu cum sa ma comport cu ea.thinking

| craioveanu90 a răspuns:

Probabil si-a dat seama ca o placi

si a vrut doar sa se joace cu tine

. daca zici ca a doua zi nu tea mai bagat in seama.

ii clara