| Costinamiha a întrebat:

Daca am avut contact sexual protejat de anticonceptionale, iar la aproximativ 14 zile mi-a curs o pata de sange maro pe chilot, exista vr-un risc sa fi ramas gravida?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat de anticonceptionale, nu ai cum ca fii gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai vrut sa faci sex, e vina ta nu a noastra!

| e1xtz a răspuns:

Daa, eu sper ca da, da Doamne sa ai tripleti, ca sa nu mai intrebi de trei ori pe zi daca ai ramas gravida, daca aspirina ia efectul la anticonceptionale, etc si etc.

| Costinamiha explică:

Imi este foarte frica sunt la începutul vieți sexuale nu am trecut niciodata prin asta si de asta tot intreb, oricum sunt distrusă si nu stiu ce sa mai fac si ma mai amărasti si tu. Te rog, daca poti sa-mi dai niste sfaturi, ca habar nu am ce sa fac, sunt asa stresată pentru ca am o viata foarte complicata, am 18 ani si sunt ținuta legată in casa de parintii mei, daca as fi si gravida nu m-ar mai lasa nici sa ies pana la poarta. Va rog, ajutați-ma si dați-mi niste sfaturi utile!

| DonStephano a răspuns:

Probabil ca ai gresit gaura! maro nu avea cum sa curga decat daca ai intretinut relatii sexuale cu un marker...