| Costinamiha a întrebat:

Iau anticonceptionale, iar acum sunt la al doilea Blister, pe 17 si 18 am avut contact sexual cu ejaculare in vagin, ir astăzi mi-a curs o pata de sange pe chilot maro, imi este foarte frica ce poate fi? Va rog sa-mi răspundeți Acum nu-mi mai curge nimic, imi este foarte frica poate fi vorba de o sarcina?

3 răspunsuri:
| Costinamiha explică:

Va rog sa-mi răspundeți!

| Costinamiha explică:

Chiar este vorba de o sarcina? Adica a fost protejat, am luat corect anticoncepționalele, am citit ca pote fi si un spotting de la anticonceptionale ca efect asvers

| BeatriceBety1234 a răspuns:

Daca ti.a curs doar putin si dupa aceea nu ti.a mai curs este vorba de o sarcina.