| anonim_4396 a întrebat:

Daca am ejaculat pe vasul de toaleta o picatura de sperma, am sters-o, apoi am dezinfectat vasul cu clor si am sters din nou cu atentie, in cazul in care iubita mea se aseaza pe vas poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu ramane.

Si refuz eu sa cred ca acesta nu este un alt cont facut acum, special pentru intrebarea asta, ca pe celelalte batea la ochi. Dar asta nu are legatura in special cu intrebarea de fata. Nu baga in seama ultima parte din raspuns tongue

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ramanea nici daca lasa-i nesters. Dar asa gandesti tu. Gandesti prost dar totusi gandesti.
Vai de viata noastra!

| GdX a răspuns:

Trebuia sa dai si cu dezinfectant cu 70% alcool sa fii sigur ca ai sters bine. Nu stiu daca esti troll sau tara asta nu are viitor.

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Prin spalarea vasului de toaleta, spermatozoizii au murit.

| cristimihailov a răspuns:

Cand te-ai nascut ai sarit si te-ai lovit... la cap din pacate.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu ramane

| Catalin77945 a răspuns:

Nu ma nu

| Parakeets a răspuns:

Habar nu am cu biologia procreării, că nu m-a pasionat subiectul niciodată, deși citesc random despre boli pe net mereu, însă tot ce știu despre subiect, din minimele mele cunoștințe, o fată nu are cum să rămână însărcinată decât dacă spermatozoidul ajunge în vagin/ovare. Altfel nu are cum. Doar acolo poate fi fecundat. Și oricum nici asta nu se întâmplă mereu, ci doar când femeia este în perioada fertilă (nu știu însă dacă asta este înainte de menstruație sau după ce i se încheie ciclul menstrual, dar parcă era în perioada aia de 4 zile, deci cam doar atunci) în rest nimeni nu rămâne însărcinat și nu face nimic. happy

| LILILLIIlIlIPIlLsiahayGu4d837hsuxh1lUbILHIBLlBiHIi a răspuns:

Nu are cum sa ramaie gravida

| Alexandra8963 a răspuns:

Nu ramane?

| BlonduDePeScara a răspuns (pentru Alexandra8963):

Ce vrei sa spui?

| darrio2007 a răspuns (pentru BlonduDePeScara):

Vezi ce inseamna un semn de ortografie. Te intreaba pe tine.

| Alexandra8963 a răspuns (pentru BlonduDePeScara):

Ca nu rămâne...și ca nu am fost foarte atenta și am atins din greșeala și,,?"

| Alexandra8963 a răspuns (pentru darrio2007):

Eram doar neatenta, nu,, nestiutoare"