| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex anal si a ejaculat, apoi am scos afara lichidul seminal, e posibil sa raman insarcinata?
Totusi am facut un test de sarcina si mi-a iesit negativ...

19 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Trebuie sa ejaculeze in vagin.

| borsec a răspuns:

Nu poti sa ramai gravida daca nu a ejaculat in vagin.

| otypa a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai doar cand ejaculeaza in vagin.Nu te speria.

| rebeka_3345 a răspuns:

Pai draga in fund nu ai ovule deci nu ai cum sa ramai insarcinata.

Alte răspunsuri
| pisika a răspuns:

Poti ramane gravida numai daca ejaculeaza in vagin. spermatozoidul masculin si ovulul (oul) feminin fuzioneaza, pentru a deveni un singur tot. Aceasta impreunare a celulelor sexuale se produce in corpul femelei, ca urmare a unui act sexual petrecut intre cei doi parteneri. Dupa conceptie, noua fiinta continua sa se dezvolte in corpul mamei, pana in clipa in care poate avea loc nasterea. happy Take care

| gherghe_9739 a răspuns:

Nu exista nici o legatura intre anus si vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se ramane insarcinata daca faci sex oral sau anal, decat daca ati folosit si penetrarea vaginala in timpul aceluiasi act sexual. Spermatozoizii trebuie sa ajunga in uter, din gura sau din anus este imposibil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti ramane insarcinata daca faci sex anal. Ca sa ramai insarcinata trebuie sa ejaculeze in vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nici o legatura stai linistita...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am facut sex anal pot ramane insarcinata?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa ramai insarcinata, numai daca ejacula in vagin.

Alte răspunsuri
| gabri80 a răspuns:

Nu draga, stai linistita!

| cocolinut a răspuns:

Nu. Chiar daca ai facut anal si l-ai scos afara, nu poti ramane gravida!