| Dumitru_Stoica_1995 a întrebat:

Daca cineva sub 18 ani vrea sa cumpere orice lucru legat de porno acela nul va primi?
sau il va primi de EX:papusi.reviste,etc
stiu ca e ciudat dar bine de stiu

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poate cumpara/comanda in cazul in care nu este prea minor, in special ca fizic. De obicei nimeni nu intreaba varsta deoarece interesul fiecaruia este cel de a-si vinde marfa chiar daca comite o mica ilegalitate.Iar in mediul online nimeni nu-ti poate verifica identitatea sau varsta.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca comanda online sau are voce de adult si nu isi da seama la sex shop ca e mic va obtine ce vrea

| AndyPeScurt a răspuns:

Făţi o prietenă. :p